Hamad Međedović ispao u kvalifikacijama Monte Karla od tenisera kojeg je Novak Đoković pobedio u Majamiju

S. T.
S. T.    
Čitanje: oko 1 min.

Srpski teniser, Hamad Međedović neće se naći u glavnom žrebu Monte Karla, pošto je u kvalifikacijama doživeo neprijatan poraz od Kamila Uga Kabarelija, sa kojim se nedavno sastao i naš Novak Đoković u Majamiju - 2:0 (7:5, 6:4).

Iako je naš teniser bio favorit protiv Argentinca koji je 63. na svetu, ako je verovati bukmejkerima, Kabareli je ipak odigrao daleko bolje i staloženije onda kada se situacija na terenu lomila.

U prvom setu je Argentinac napravio brejk već u drugom gemu i poveo sa 3:0, posle čega je Hamad izjednačio na 4:4. Ipak, dogodio se novi pad, pa je u odsudnom momentu, Kabareli napravio novi brejk i iskoristio prvu set loptu koja mu se ukazala.

U drugom setu je Hamad dva puta imao brejk prednosti i dva puta je gubio. Mogao je da dođe i do trećeg brejka, u petom gemu je imao čak šest brejk lopti, a pošto to nije iskoristio, došlo je do pada.

Ponovo je Argentinac napravio brejk u poslednjem gemu, tako što je realizovao prvu meč loptu i tako je ostavio Hamada bez glavnog žreba.

Inače, Novak Đoković je istog ovog tenisera u Majamiju u trećem kolu pobedio sa 6:1, 7:6.

(Telegraf.rs)

Video: Stanija u belom, mokra i bez brusa bodrila Novaka u Majamiju! Pokazala šta se desilo posle meča

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari