Đoković stigao u Monte Karlo i potezom na prvom treningu pokazao koliki je gospodin

S. I.
S. I.    
Čitanje: oko 1 min.

Dobio je Novak Đoković u petak uveče spisak potencijalnih protivnika u Monte Karlu, saznao da će igrati protiv Stanislasa Vavrinke ili Alehandra Tabila na početku turnira, tj. u drugom kolu, a zatim smo dobili i snimak prvog treninga srpskog tenisera.

Sezona šljake za Noleta polako kreće i kao po običaju prvi turnir igra u mestu u kom je osvojio dva pehara, ali poslednji 2015. Samo ovaj Masters nije osvajao tri puta u karijeri, pa maltene na domaćem terenu ima i motiv više.

Nedavno je poražen u finalu Majamija od Jakuba Menšika, a sada je pripreme za novi izazov. Bio je raspoložen, ali i fokusiran.

Na početku je svog sparing partnera upitao da igraju mini tenis, i kako je, a zatim smo uživali u snimcima njegovog treninga.

Đokovića mnogi otpisuju zbog godina, ali je on i dalje veliki faktor u svetu tenisa, što je na Floridi pokazao, a videćemo kako će se snaći na šljaci.

(Telegraf.rs)

Video: Nešto je čudno u Areni pred meč Zvezda - Efes: Evo gde će biti smeštene Delije

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari