Velika bruka, pogledajte na kakvom terenu je Olga Danilović osvojila titulu, kiša je sve unakazila

S. I.
S. I.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Nije očajavala Olga Danilović nakon rane eliminacije u Majamiju, otišla je put Antalije i tamo u nedelju osvojila Čelendžer pobedom protiv Viktorije Himenez Kasinceve rezultatom 2-0, po setovima 6:2, 6:3.

Meč je trajao malo više od sat i po vremena, ako izuzmemo prekid koji je trajao preko jednog sata zbog pljuska koji se nadvio nad turskim letovalištem.

Upravo je kiša izazvala pravi haos na samom terenu, koji je u jednom momentu više ličio na zapušteno igralište, nego na mesto na kom se održava nekoliko Čelendžera u nizu.

Teniserke su pokušale da nastave meč, ali su bare bile na sve strane, šljaka totalno upila vodu, zbog čega je meč u najbržem mogućem roku nastavljen na sporednom terenu, koji je bio u boljem stanju.

WTA Antalija - Olga Danilović Foto: Printskrin / WTA

Olga je potom osvojila dva od tri gema i ostvarila uspeh karijere kada je u pitanju rang lista, pošto će od ponedeljka biti na 35. poziciji.

(Telegraf.rs)

Video: Olga Danilović sa dečkom na planini

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Nm

    30. mart 2025 | 14:09

    Nije sigurno bruka, pao je pljusak, a nastavio se mec kad je teren doveden u dobro stanje. Jos jedna glupa objava novinara portala, bez provere

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA