
Kecmanović zaustavljen u četvrtfinalu turnira u Dominikanskoj Republici: Srbin poražen od igrača iz komšiluka
Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u polufinale čelendžera u Kap Kani u Dominikanskoj Republici, pošto je sa 2:0 u setovima poražen od Damira Džumhura (7:6, 7:6).
U veoma uzbudljivom četvrtfinalnom duelu koji je trajao skoro dva i po sata, uspešniji je bio bosanskohercegovački teniser koji je do osvajanja setova došao u taj-brejku. U prvom je slavio bez većih problema 7:3, dok je u drugom bilo dosta neizvesnije, a rezultat je glasio 7:5.
Džumhurov protivnik na putu do finala biće češki teniser Jakub Menšik, koji je eliminisao Argentinca Tomasa Martina Ećeverija.
Džumhur je već sada osigurao povratak među 80 najboljih na svetu, a u slučaju osvajanja turnira bi mogao skočiti čak i do 60. mesta na ATP listi.
(Telegraf.rs)
Video: Kevin Panter igra protiv Partizana
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.