Evo kako je Đere proslavio titulu u Čileu: Pao je na zemlju, nakon toga se drhtavim rukama uhvatio za glavu...

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Srpski teniser Laslo Đere od danas je šampion Santijaga nakon što je u finalu savladao Sebastijana Baeza, a kada se završio poslednji poen u trećem setu, znao je Laci kako to da proslavi.

Đere je poznat kao miran momak koji ne pokazuje mnogo emocija, ali je sada pao na šljaku i ostao da leži u radosti dok nije ustao i otišao da se pozdravi sa Argentincem.

Na putu do tamo je poslao poljubac ka nebu, a kada se pozdravio sa Baezom, drhtavim rukama se uhvatio za glavu i u neverici prihvatio ono što se sve izdogađalo.

Meč je trajao preko dva i po sata, tri puta se protivnik vraćao sa konopaca, ali je uspeo Laslo da zaključi ovu priču i uzme treći ATP trofej.

(Telegraf.rs)

Video: Pogledajte lud koš Torbarine sa dve trećine terena posle kojeg Zadar vodi protiv Zvezde na odmoru

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA