Ukrajinka poražena od Ruskinje u finalu turnira, nije joj pružila ruku, pa u suzama pričala o ratu

M. M.
M. M.  

Komentari

  • Jon

    3. februar 2025 | 11:00

    A zašto nije plakala za civilne zrtve tokom svakodnevnog bombardovanja Donbasu? Od 2014 do 2021 God uzeli 22000 nevinih života. Roztrzena deca, krv na své straně. Granatirane obdansta, skole, trznjice, bolnice..... Only fans cekaju na tu manekenku.

  • Igor Obrenovac

    3. februar 2025 | 10:00

    Jastremenka Ruskinja iz Odese, da stvar bude ludja. Ali, očigledno su 15 godina ispiranja mozgova i stvaranja rusofobije odradili svoje.

  • нибрС

    3. februar 2025 | 09:41

    А да си побједила којим случајем онда ти ништа сметало не би… Пружи руку бољем или се немој бавити спортом…

  • JovanKtć

    3. februar 2025 | 09:40

    To što su odbili već prihvaćeni sporazum, posle samo dva meseca rata, o tome ne priča. Sami su krivi za sve što se posle toga dešavalo. Zemlja im je skoro uništena, ali ne željom Rusa, već iluzijom da mogu da ih pobede.

  • Zoran

    3. februar 2025 | 09:17

    Rusi melju naciste hteli ste rat protiv rusije i dobili ste ga

  • Vodolijax

    3. februar 2025 | 08:59

    Doći će i vašoj samovolji kraj........Živela Rusija i pravo pravoslavlje.....

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA