Đoković izgubio od Dimitrova! Dete osvojilo poslednji poen protiv Noleta, Bugarin odbranio svoj teren!

S. L.
S. L.

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Srpski teniser Novak Đoković poražen je u egzibicionom meču u Sofiji od strane Grigora Dimitrova sa 2:1, po setovima 6:4, 2:6, 10:6, gde rezultat nije bio ni najmanje bitan, a gde su obojica uveseljavali publiku.

Jednostavno, njih dvojica su odigrali meč u Sofiji bez ikakvog rezultatskog značaja, potrudili su se da zabave publiku i da jednostavno uživaju u ovom meču što se moglo videti i prema njihovom pristupu.

Griša je odlično servirao u prvom setu, a jedan brejk je bio dovoljan da bi uzeo i set. Takođe je meč bio prekinut tokom prvog seta, kada je Novak dopustio jednom detetu da odigra poen umesto njega.

Srpski teniser se potom malo uozbiljio, ali je i dalje zbijao šale. Drugi set je dobio sa 6:2, a onda je usledio i super taj-brejk, gde je Dimitrov bio bolji a potom je useldila i još jedna divna scena, kada je dao reket dečaku da odigra poslednji poen protiv Noleta.

Namučilo je dete Novaka, a onda je i osvojilo poen za pobedu.