Ponovo se oglasio Beker i "promenio priču": Evo šta je poručio Kirjosu posle žestoke rasprave i prozivki

S. G.
S. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Legendarni teniser, i nekadašnji trener Novaka Đoković, Boris Beker je prozvao Australijanca Nika Kirjosa zbog stavova koje je izneo u vezi sa tenisom. Očekivano, nije dugo prošlo, a Australijanac mu je žestoko uzvratio i spomenuo Novaka Đokovića

Razmene stavova praćene prozivkama, delimično su okončane objaovm Borisa Bekera. Bivši teniser, sada trener holgera Runea, je napisao:

- Želim Niku brz i potpun oporavak i jedva čekam da ga ponovo vidim na teniskom terenu! On je uzbudljiv igrač kada je u formi! Već ima jedan Gren slem u svojoj kolekciji, ali razgovor se vodi na terenu... Srećno! - promenio je priču Beker i "spustio loptu". 

(Telegraf.rs)

Video: Pitali smo predsednika JSD Partizan o dolasku na Zvezdin rođendan: Ovo nam je rekao

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA