![FK Šerif Tiraspolj, Viki Valerija, Loana Silva FK Šerif Tiraspolj, Viki Valerija, Loana Silva](https://xdn.tf.rs/2021/08/10/serif-670x447.jpg)
I one "prete" Zvezdi sa tribina: Ovo su najatraktivnije žene fudbalera Šerifa, uverite se i zašto
Neće Crvenu zvezdu u Moldaviji dočekati vrela atmosfera na tribinama, jer navijači Šerifa baš ne važe za neke koji prave spektakularnu atmosferu - ali je sigurno da će imati podršku njih oko 6.000!
Među njima će sasvim sigurno biti i žene i devojke fudbalera Šerifa, među kojima se, ako gledamo atraktivni izgled, izdvajaju - Viki Valerija, Loana Silva i Aliona Henrike.
Prva je supruga napadača i kapitena Dimitriosa Kolovosa kom je rodila tri ćerkice, a koja je na svom Instagram storiju već podelila najavu meča i poželela sreću svom suprugu.
Druga je devojka brazilskog defanzivca Kristijana i radi kao model i promoter. Inače je vatrena navijačica Flamenga, a kao i većinu Brazilki krasi je specifična zadnjica koju često ističe u prvi plan.
Što se tiče treće, Aliona je supruga trenutno najboljeg strelca Luvanora koji zbog alergije nije igrao na Marakani, ali se očekuje u revanšu barem u drugom poluvremenu.
U nastavku pogledajte i njihove fotografije i procenite koja od njih bi mogla da ponese titulu najatraktivnije "WAGs" Šerifovim fudbalera:
(Telegraf.rs)
Video: Gde su to otišli Kenan i Bolomboj posle finala Kupa?
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Slučajni prolaznik
Sve prave domaćice😂
Podelite komentar
Kiki
Takve menjam svaki dan po dve tri ...
Podelite komentar
Dragan
Realno kod nas na štrandu u NS je svaka 5 bolja od ovih. A svaka treća je kao te..
Podelite komentar