
Zvezdine novinarke oduševile Kiprane: Pogledajte fotke crveno-belih lepotica sa stadiona GSP
Crvena zvezda nije oduševila partijom protiv Omonije u sklopu 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, ali zato novinarke srpskog šampiona jesu medije na Kipru!
Naime, portal "protathlima.com" je pod naslovom "prelepe novinarke iz Srbije" objavio fotografije Tatjane Šajković - članice PR tima Zvezde, kao i Anastasije koja je "glavna" za program Zvezda Kids. Fotografije možete pogledati OVDE.
Inače, Tatjana je jedna od najatraktivnijih portparolki u regionu, a nedavno su je uporedili i sa poznatom italijanskog novinarkom Diletom Leotom koja je poznata po tome što "sve staje kada ona kroči na teren."
Podsetimo, Zvezda je poražena posle penal serije od Omonije i sada čeka protivnika u plej-ofu Lige Evrope. Žreb je u petak, igraće se jedan meč.
(Telegraf.rs)
Video: Deca hoće uspomenu sa fudbalerima Zvezde: Prelepa scena posle meča u Skoplju
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mozda
bolje da su one igrale
Podelite komentar
Goran
One se razumeju u novinarstvo ko rukovodstvo Zvezde u posao. Ista fela.
Podelite komentar
Petar44
Bolje da ih je katai odusevio.......ili kanga
Podelite komentar