Najseksi noge i najkraću haljinu više nećemo gledati na Rolan Garosu: Šokantno ispadanje u ženskoj konkurenciji! (FOTO)
≫

Danska teniserka Karolina Voznjacki ispala je sa Rolan Garosa. Ona je izgubila u 1. kolu od Veronike Kudemertove iz Rusije, koja je slavila posle velikog preokreta sa 2:1.
Voznjacki je dobila prvi set sa 6:0, ali je zatim Ruskinja uvratila sa 6:3, 6:3, pa je Rolan Garos ostao bez 13. teniserke sveta, ali i jedne od najlepših na turu.
Karolina je svojevremeno bila i prva teniserka sveta, 2018. godine je osvojila svoj prvi Gren slem u Australiji, a najveći uspeh na Rolan Garosu bio joj je plasman u četvrtfinale.


(Telegraf.rs)
Video: "Svaki Turčin zna, svaka bula zna...": Grobari zagrmeli u Areni protiv Efesa
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ana
Kako nije, kad je osvojila Australien open.
Podelite komentar
Deki
I ruka joj je najseksi,ko rambo...
Podelite komentar