Objava supruge Matijasa Lesora će žestoko iznervirati Delije: Pogledajte kako je "precrtala" Zvezdu

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 9

Košarkaši Crvene zvezde i Panatinaikosa u ovim trenucima igraju meč poslednjeg kola Evrolige, a na utakmici se nalazi i Matijas Lesor, koji zbog povrede nije u mogućnosti da pomogne šampionu Evrope.

Supruga nekadašnjeg košarkaša Crvene zvezde i Partizana je uoči utakmice slikala igrače crveno-belih i simbolom precrtavanja jasno stavila do znanja koliko su im crno-bele boje ušle pod kožu, ali i sa druge strane iskazala nepoštovanje prema nekadašnjem klubu Matijasa Lesora.

Ovaj potez će sigurno iznervirati Delije, koje već sada ne praštaju francuskom centru taj prelazak "na drugu stranu".

(Telegraf.rs)

Video: Abramović jezivo nokautirao rivala

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA