Hit scena pri dolasku Sferopulosa i igrača Zvezde: Grk ugledao svog sina i devojku, a onda uperio prst u njih

D. U.
S. I.
D. U. S. I.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Košarkaši Crvene zvezde uskoro igraju utakmicu 34. kola Evrolige, odnosno u poslednjoj rundi traže šansu da se domognu što bolje pozicije pred plej-in, ali i čak napadnu plej-of. Rival je Panatinaikos, aktuelni prvak Evrope.

Situacija je takva da bi porazi Efesa i Barselone uz trijumf crveno-belih doneli sjajne vesti i mesto direktno među šest, ali su svakako igračima nogama na zemlji.

Oni su zajedno sa stručnim štabom i predstavnicima kluba stigli u "OAKA Arenu" sat i po vremena pre početka okršaja, a to je zabeležio i naš reporter.

Janis Sferopulos je predvodio delegaciju kluba, i prilikom izlaska iz autobusa se obratio momku i devojci pored, koji su čekali da tim Zvezde stigne.

Zatim ih je usmerio i uveo u halu, nakon čega su svi ostali krenuli za njima u dobrom raspoloženju.

Ispostavilo se da je u pitanju njegov sin Anestis Sferopulos i njegova lepša polovina i jasno je da će oni sas najboljih mesta pratiti ovaj meč.

Anestis je inače takođe košarkaš koji je dobio stipendiju u Americi, a prethodno je sa ocem bio u Izraelu i igrao za mlađe selekcije Makabija.

(Telegraf.rs)

Video: Neverovatan potez Panatinaikosa pred meč sa Zvezdom: Ovim žele da pokažu koliko su veliki

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA