Najluđi meč na Balkanu: Dva produžetka, tragičar sin Željka Rebrače, Đoko Šalić doneo brejk Bosni u Vojvodini!

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Kakav smo meč imali priliku da gledamo u prvoj utakmici polufinala ABA 2 lige između Vojvodine i Bosne, gde je gost slavio sa 92:91 u Novom Sadu i to tek nakon dva odigrana produžetka.

Pred meč je bilo teško i proceniti ko je favorit na ovom meču, iako je Bosna imala izuzetno dobre rezultate u ovom takmičenju.

Međutim, viđen je pravi egal, vodila je Vojvodina tokom druge deonice, ali je Bosna svaki put uspevala da istopi tu prednost, te da prelomi i povede sa ogromnih "+7" pred poslednju deonicu.

Tamo se Vojvodina vraća i dolazi do egal meča, dok je Vest promašio trojku za pobedu. Otišlo se u produžetak, gde je Luka Ašćerić mogao da bude heroj i donese Vojvodini pobedu, ali je promašio prvo slobodno bacanje kad mu nije bilo vreme.

Potom u drugom produžetka, Ašćerić je loše bacio pas, ukrala je to Bosna, a Haris Delalić je pogodio dva penala za vođstvo. Imao je u poslednjim trenucima priliku Filip Rebrača da donese pobedu svom timu, ali je promašio šut.

Najefikasniji u redovima Bosne bio je Đoko Šalić sa 35 poena, dok je Vest dodao 22.

Kod Vojvodine je najbolji bio Luka Ašćerić sa 23 poena, 19 je dodao Dingl, a po 11 Rebrača i Banjac.

(Telegraf.rs)

Video: Abramović jezivo nokautirao rivala

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA