Isak Bonga odigrao meč sezone, pa dobio MVP nagradu

S. I.
S. I.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Košarkaši Partizana porazili su Igokeu 100:94 u 26. kolu ABA lige i tako zadržali prvo mesto pred seriju od tri derbija, u kojima će biti iskreiran sam vrh tabele.

Najbolji meč u sezoni odigrao je nemački reprezentativac Isak Bonga, koji je igrao skoro čitavih četrdeset minuta i po više parametara pomogao ekipi da slavi.

Bonga je ostvario indeks korisnosti 32 za nešto manje od 36 minuta na terenu. Krilni košarkaš je imao 16 poena, 12 skokova, sedam asitsencija i dve ukradene lopte.

Crno-beli imaju isti skor kao Budućnost 23-3, a zatim slede Dubai 21-5, kao i Crvena zvezda 20-6.

(Telegraf.rs)

Video: Isak Bonga se vratio u Partizan sa povredom ruke: Evo šta nosi na njoj

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Ks

    8. april 2025 | 10:48

    Pravo pojačanje za Partizan. Šteta je samo zbog povrede, inače ni Partizan ne bi imao ovoliko poraza.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA