Sramota! Duda Ivković i treći put odbijen za Nejsmitovu kuću slavnih

S. P.
S. P.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Nejsmitova kuća slavnih u Springfildu ove jeseni dobiće devet novih članova, među kojima dominiraju legendarni američki igrači i treneri, poput Karmela Entonija, Dvajta Hauarda i trenera Bilija Donovana.

Dok NBA imena zasluženo zauzimaju svoje mesto u večnosti, međunarodna konkurencija ove godine ostaje praznih ruku – čak ni Dušan Ivković, jedan od najcenjenijih evropskih trenera, nije uspeo da dobije potrebnu većinu glasova Počasnog komiteta.

Iako se činilo da je njegov ulazak siguran, pogotovo jer je bio jedini finalista izvan SAD, Ivkovićev san o ulasku u Kuću slavnih ponovo je odložen.

Ova odluka izazvala je brojna razočaranja među ljubiteljima košarke u regionu, podsećajući na činjenicu da su i druge legende poput Vlada Divca i Tonija Kukoča morale godinama da čekaju na svoje mesto među besmrtnima.

(Telegraf.rs)

Video: Željko Obradović vidno potresen zbog smrti Dude Ivkovića: Grobari ga dočekali ovacijama

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA