
Radonjić se javio posle ulaska Zvezde u plej-in, pa odgovorio navijaču Partizana: "Pozdravi Žeksa..."
Kao i skoro svaki put ove sezone, tako je krilni fudbaler Crvene zvezde Nemanja Radonjić i u petak veče bio u Areni i bodrio je košarkaše crveno-belih u Evroligi!
Zvezda nije uspela da pobedi Efes, pala je posle produžetka, s tim da će igrati u TOP 10 nakon pobede Virtusa nad Olimpijom.
Ovaj uspeh Zvezde očigledno je teško pao pojedinim navijačima Partizana, pogotovo što crno-beli nisu prošli dalje, a jedan od njih je na društvenim mrežama komentarisao da je start plej-ina ujedno i kraj crveno-belih u EL ove sezone.
Takođe, istakao je da je za sve "zaslužan" Olimpijakos koji je "pustio Zvezdu", na šta Radonjić nije ostao imun i odreagovao je komentarom.
- Gledaj nas na TV-u i pozdravi Žeksa - napisao je Radonjić.
Zvezda je, inače, deveta na tabeli i ima identičan skor kao i Pariz - uz bolji međusobni skor. S tim što tim iz Francuske u poslednjem kolu čeka Albu, a crveno-beli putuju na noge Panatinaikosu.
(Telegraf.rs)
Video: Rade Opačić za Telegraf pred Glory 99: "Očekujte mnogo vatrometa"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Rade
Dijabola šta drugo!!!
Podelite komentar
otkude niš
ovaj lik je bitan faktor u ekipi mesne zajednice brzi brod
Podelite komentar
Realno
Da je Partizan bio 10. to bi bio uspeh epskih razmera...al posto je Zvezda 10. a Partizan uzeo u najboljem slučaju 11. mesto onda je to sreća, neko nas pustio, bla bla truc...stvarno je tužno biti navijac Partizana...
Podelite komentar