Najbolji tim NBA lige poslao šefa u Beograd! Glavni čovek Klivlend Kavalirsa gledao Partizan protiv Albe

S. J.
S. J.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Dočekali su košarkaši Partizana Albu iz Berlina u okviru 31. kola Evrolige, a jedno zanimljivo lice iz sveta košarke gostovalo je na ovom duelu.

Naime, reč je o predsedniku košarkaških operaciju u Klivlend Kavalirsima, Kobiju Altmanu, koji je u društvu predsednika crno-belih, Ostoje Mijailovića posmatrao ovaj duel.

Ono što je zanimljivo, jeste da su dva igrača do sada nastupala i za Partizan, i za Klivlend, a to su Tarens Kinzi, kao i Saša Pavlović, inače trenutni član uprave Partizana.

Ostaje nam da vidimo da li je Altman u poslovnoj poseti, povodom nekog od košarkaša, ili je tu samo kako bi podržapo crno-bele u borbi za plej-of.

(Telegraf.rs)

Video: Željko Obradović se poklonio Grobarima

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA