Prva izjava Željka Obradovića posle bruke protiv Efesa u Evroligi: Otkrio šta je nedostajalo Partizanu!

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 23

Košarkaši Partizana su doživeli ubedljiv poraz od Efesa na svom terenu sa 97:65 u meču 30. kolu Evrolige. Crno-beli su tako dodatno zakomplikovali svoju situaciju u najjačem evropskom košarkaškom takmičenju.

Nije Partizanu ništa išlo od ruke na ovom meču, jednostavno, crno-beli nisu ličili na sebe i to je kaznila ekipa iz Turske na verovatno najsuroviji mogući način, pošto je razlika često bila oko 30 poena.

Nije bio Željko Obradović zadovoljan posle meča, kako bi i bio, s obzirom na to da je doživeo najubedljiviji poraz i to pred svojom publikom.

Nakon meča je bio izuzetno kratak. Trener Partizana je poručio samo jedno, šta je to nedostajalo Partizanu?

- Sve, igrali smo možda i najgori meč. Sve je nedostajalo danas - kratak je bio Željko Obradović.

(Telegraf.rs)

Video: Željko Obradović pred meč sa Efesom u 30. kolu Evrolige

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Naj

    21. mart 2025 | 23:01

    Boli tebe uvce druže! Plata na vreme. I to velika plata! A glodari neka se lože. Daće Bog da ostaneš u patlidžanu još dugo dugo...

  • Raso

    21. mart 2025 | 22:56

    To su oni sto su favoriti za osvajanje EL!?!? Lavovi, tigrovi...sa najboljim trenerom...najboljim navijacima...aaahahaha.....🤣🤣🤣

  • Zoran

    21. mart 2025 | 23:03

    Nijedan trener u istoriji Partizana nas nije ovako obrukao. Sta jos treba da uradis da te oteraju? Verujem Obradovicu da smatras da ovo nije tvoja krivica i da ti ne pada na pamet da das ostavku.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA