Vašington upozorava pred Efes: "Ta utakmica je uzmi ili ostavi!"

S. P.
S. T.
S. P. S. T.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Košarkaši Partizana u petak igraju važnu utakmicu protiv Anadolu Efesa u meču 30. kola Evrolige, a pred novinarske kamere je dan ranije stao Dvejn Vašington.

Bek crno-belih objasnio je kako gleda na utakmicu, kao da nije običan meč, već da je mnogo više od toga.

- Trener je spremio akcije za nas i moramo da ih pratimo. Imali smo treninge, a sada je ona faza kada je uzmi ili ostavi. Niko ne treba da se pita za energiju ili pažnju detaljima. Uzmi ili ostavi, moramo sve da uradimo - počeo je Vašington.

Osvrnuo se na kratko na početak sezone koji nije bio dobar za tim, ali misli da ih je to učinilo jačim.

- Startovati sezonu sa 2-8 stavite pritisak na sebe rano. Sada smo u dobroj poziciji i fizički i mentalno. Bio sam u dosta ovakvih momenata i naučio sam dosta. Ovo je najbolji način da vidimo šta možemo da uradimo - objašnjava Vašington.

Opisao je i svoj put uspeha, kako smatra da je važno pristupiti radu.

- Za mene je važno da se radi i da se veruje u rad. Radi ono što je u tvojoj moći. Radi ono na čemu radiš svaki dan. Moraš biti samopouzdan što ja jesam. Kad dobijem priliku pokazaću sebe u najboljem svetlu i to mogu reći za sve nas - zaključio je Dvejn Vašington.

Meč se igra od 20.45 časova, a uživo prenos ćete moći da pratite na Telegraf.rs portalu.

(Telegraf.rs)

Video: Dejvis zna šta je važno za Efes

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA