Sferopulos zadovoljan igrom Zvezde protiv Mege, otkrio "kako" protiv Olimpijakosa: "Moramo da budemo pametni"
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Rade
Da ste pametni ne bi ste tamo u opšte ni išli,bolje je da izgubite odmah 20:0 nego gledati onakvo mučenje,ja lošiji tim i igru nisam gledao u poslednjih 20 godina i u opšte mi nije jasno kako su oni uspeli ikoga da pobede,jednostavno tu se ne zna ko je od koga gori.
Bojan
Nije prekinut niz od tri utakmice, već četiri. Tri u evroligi (Žalgiris, Bajern i Armani) i jedna u ABA ligi Cedevita Olimpija. Treneru Zvezde slabo ide matematika i sabiranje.