Čovek koji je bio 1. pik na NBA draftu i često delio pesme Tompsona našao posao: Uplivao je u nove vode

S. L.
S. L.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Nekadašnji australijski košarkaš i bivši 1. pik na NBA draftu, Endru Bogut ima novi posao. On će raditi kao asistent trenera Brajana Gurijana u Sidnej Kingsima, čiji je i vlasnik jednim delom. Vreme je za novo poglavlje u njegovoj karijeri.

Endru Bogut iza sebe ima izuzetno bogatu i uspešnu karijeru, s obzirom na to da je osvojio i šampionski prsten s ekipom Golden Stejt Voriorsa.

Između ostalog, on je igrao za Milvoki, Dalas, Klivlend, Los Anđeles Lejkerse i njegove Sidnej Kingse.

Ima i brojna individualna priznanja, poput toga da je bio u "All NBA third teamu", da je bio najbolji bloker 2011. godine, da je bio u timu rukija... A, vreme je za nešto novo u njegovoj karijeri, pošto će uplivati u trenerske vode.

On je igrao inače za Sidnej Kingse dve sezone i tamo je bio MVP.

U poslednje vreme je Bogut bio aktivan i na društvenim mrežama, gde je često delio pesme Marka Perkovića Tompsona.

(Telegraf.rs)

Video: Obradović pred Barselonu: Čekaju nas ključni mečevi da vidimo gde smo

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA