Haos! Uhapšen bivši košarkaš Partizana: Objavljeni i detalji, terorisao komšije, deca plakala od straha...
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
5
EDUKOVAN NA BAZENU,NULA NA TERENU...REPER SVIH FRANJEVACA 1:11 🔒MvJU
N
Takođe i bivši igrač Milana, Hapoela, Barselone ali vi volite da naglasite Partizana jer to je nešto loše.
Bgd
Trebao je da izabere kuću umesto stana! Život u stanu nosi brojna ograničenja u kući u svom dvorištu bi mogao da sedi i pije i pušta psa do mile volje a ovako...moraš da udovoljavaš i komšijama koji jedva čekaju da nekog prijave,tako je svuda.