Nikola Jokić uradio nešto što niko nikada nije u NBA ligi: Kada vidite ove brojke zavrteće vam se u glavi

S. T.
S. T.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Košarkaši Denver Nagetsa uspeli su da upišu neverovatnu i dramatičnu pobedu noćas protiv Finiks Sansa na domaćem terenu u "Bol Areni" i to posle produžetka i to na krilima Nikole Jokića koji je svoj tim vodio istorijskim tripl-dablom - 149:141!

Srbin je pokazao pravu klasu i dobio čistu desetku za večerašnji nastup, a kako i ne bi! Postao je prvi košarkaš ikada u NBA ligi koji je uspeo da upiše tripl-dabl sa 30+ poena, 20+ asistencija i 20+ skokova.

To nisu uradili ni čuveni Majkl Džordan, Karim Abdul-Džabar, Kobi Brajant, Lebron Džejms, pa ni sve druge legende koje su kročile na terene NBA lige.

Nikola Jokić je večerašnji meč završio sa 31 poenom, 21 skokom i 22 asistencije, šutirao je 10/15 za dva poena, 3/7 za tri, kao i 2/3 sa linije za slobodna bacanja.

I da stvar bude još luđa, on je tripl-dabl uspeo da ostvari za samo 20:38 provedenih na terenu, što je deveti najbrži tripl-dabl učinak u istoriji NBA lige!

A najbrži drži, pa ko drugi nego Nikola Jokić, sa 14 minuta i 33 sekunde.

Jednostavno, nema ravnom Jokiću, pa sada već možda možemo da kažemo i u istoriji NBA lige.

(Telegraf.rs)

Video: Milutinov za Telegraf, o emocijama, posebnoj motivaciji koju je imao i svadbi koja se planira

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • beware of organized gangstalking

    8. mart 2025 | 07:42

    fejsal mulić je definitivno ušao u njega!!!!

  • jiki

    8. mart 2025 | 12:57

    dovoljno je pogledati ovaj klip i shvatiti kako je uspeo... cirkus nba. setnja bez odbrane.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA