Delije iz Minhena poslale poruku Olimpijakosu pred meč sa Partizanom!

L. Đ.
L. Đ.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 6

Košarkaši Crvene zvezde igraju u četvrtak od 20.30 meč 28. kola Evrolige protiv Bajerna, a navijači su par sati pred duel napravili šou u Minhenu.

Delije su okupirale Marienplatz, bilo je raznih navijačkih pesama, a poslali su podršku i Olimpijakosu, koji će u petak od 20.15 dočekati Partizan.

Kako je to izgledalo, možete pogledati u snimku ispod.

(Telegraf.rs)

Video: Delije zapevale u centru Minhena

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Al

    6. mart 2025 | 18:02

    Bese oni nikad ne spominju Partizan... limenke licemerne

  • popravljate košobrane po njemackoj...

    6. mart 2025 | 17:13

    veceras ce da gledaju kako njihov mali klub odlazi prema dnu na svoje staro mjesto..ceka ih br.17 kao i poraz od isto toliko koseva..kad si mali pa te i nijemci samaraju

  • COBRACAR

    6. mart 2025 | 19:32

    To su pravi navijaci!Kad mi Zvezdasi kazu da navijaju za Partizan protiv stranih klubova,samo jedno im porucim: I kada Zvezda bude igrala sa timom sa Kosova,naravno da cu navijati za ove sa Kosova!Ipak je to srce Srbije!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA