Svetislav Pešić odredio ko će biti novi kapiten košarkaša na meču protiv Finske!

S. T.
S. T.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Košarkaška reprezentacija Srbije u petak od 17.30 časova igra u "Espo Metro Areni" u Finskoj meč sa pomenutom selekcijom u petom kolu kvalifikacija za Eurobasket. Tim Svetislava Pešića već se plasirao na ovo takmičenje i meč neće imati rezultatski značaj.

Zbog toga je Pešić na put poveo kombinovani sastav u Finsku, a među putnicima se nije našao kapiten Stefan Jović, koji će propustiti susret u Espu.

Morao je Kari da odredi ko će to biti novi kapiten nacionalnog tima, a to će biti Aleksa Avramović, kako javlja Sportal.

Odluka se može nazvati i očekivanom, ako uzmemo u obzir iskustvo koje Avramović ima sa nacionalnim timom, za koji se uvek odazivao i u kvalifikacionim prozorima.

Pamtimo i momenat od pre par godina kada je sa povređenom rukom igrao meč sa Belgijancima u kvalifikacijama u niškom "Čairu".

(Telegraf.rs / Sportal)

Video: Pešić pričao o Finskoj i povredama: Iznenadilo ga pitanje o večitom derbiju

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA