Pogledajte zašto je Tajrik Džons izbačen iz Arene: Uneo se sudiji u lice, pa mu pretio, jedva ga smirili!

D. U.
D. U.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Košarkaši Partizana savladali su Zadar sa 100:75 i zadržali su prvo mesto na tabeli ABA lige, a scena koja je obeležila meč bio je incident koji je izazvao Tajrik Džons, koji je zaradio dve tehničke greške, zbog čega je i isključen sa utakmice.

Centar crno-belih je burno reagovao u jednoj situaciji, što mu se nekoliko puta dešavalo tokom sezone, a ovoga puta se čak i uneo u lice sudiji Igoru Dragojeviću.

Došlo je do tenzične situacije, gde su centar Partizana i arbitar u jednom momentu imali faktički i fizički kontakt glavama.

Sudija Milan Nedović je odmah uleteo između njih i sprečio eskalaciju sukoba, potom se Željko Obradović požalio sudiji Dragojeviću i iskazao je protest zbog njegove odluke, ali je on bio odlučan i isključio je centra crno-belih.

Tajrik je i dalje bio ratoboran, pa je u jednom momentu čak i preteći gestikulirao ka arbitru, ali su ga saigrači okružili, kao i obezbeđenje, pa je udaljen sa parketa Arene.

Pogledajte kako je to izgledalo:

(Telegraf.rs)

Video: Obradović: "Znam da je Ostoja Mijailović smenjen, a ostalo nema šta da se komentariše"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA