Bogdanović dobija ogromno pojačanje u Klipersima: Stiže najbolji ruki 2018. godine!

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Završio se prelazni rok u NBA ligi, bar kada se radi o trejdovima, te sada samo slobodni igrači mogu da potpisuju ugovore. To je iskoristio i Ben Simons, koji će nakon tri godine napustiti Bruklin Netse!

Ben Simons nije trejdovan, a ima dosta muka otkako je stigao u NBA ligu, iako su se od njega očekivale mnoge stvari. Ipak, uspeo je da osvoji nagradu za rukija godin 2018. potom je čak i tri puta bio na NBA Ol-staru, ali su ga i povrede dosta osakatile.

Spreman je Ben Simons da napravi novi početak i da pokuša da dođe do NBA prstena, a odlučio je da potpiše ugovor sa Los Anđeles Kliperstima, bar tako navodi Šams Čaranija.

Simon je iskoristio opciju, otkupio je svoj ugovor od Netsa, te će otići put Klipersa, gde će se pridružiti ekipi Bogdana Bogdanovića.

Videćemo da li će Simons uspeti da opravda ono što se od njega očekivalo ranije.

(Telegraf.rs)

Video: Srebrni letač Angelina Topić stigla sa EP: Srebro sija oko vrata ona ponosna

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA