Partizan se vratio u TOP 10: Evo kako izgleda tabela Evrolige posle pobede crno-belih u Italiji
Ostvarili su košarkaši Partizana važnu pobedu u Bolonji, jednu od najvažnijih u Evrtoligi ove sezone, i posle rušenja Virtusa rezultatom 81:71 vratili su se u TOP 10 Evrolige!
Crno-beli sada imaju skor 13:12, isto koliko i Real i Olimpija iz Milana - s tim da su Italijani na 11. mestu zbog činjenice da imaju slabiji međusobni skor i koš-razliku. A Partizan na devetom...
Na vrhu se ništa nije promenilo, kada su u pitanju prve tri ekipe. Olimpijakos je pobedio Pariz u gostima i ima skor 18:7, Fenerbahče je ostao na 16:8 (meč manje), dok je Monako trijumfom protiv Baskonije na 16:9.
Pariz je posle tog poraza od lidera skliznuo na sedmo mesto sa skorom 14:10 (meč manje), a na četvrtom, petom i šestom su Panatinaikos, Crvena zvezda i Bajern sa 15:10.
Barselona je demolirala Makabi i na osmom mestu je sa 14:11, dok su Partizan i Real, kao što smo rekli, na 9. i 10. poziciji sa 13:12. Anadolu Efes i Žalgiris su ispod njih sa skorom 12:13.
Crno-beli će duplo kolo zatvoriti u petak, kada gostuju ekipi Monaka, a sam pogled na tabelu jasno govori šta bi eventualna pobeda značila izabranicima Željka Obradovića.
(Telegraf.rs)
Video: Ulični svirač izazvao delirijum u Bolonji kad su Grobari čuli njegovu pesmu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Beli Kumodraž
Sve je ovo normalno !
Podelite komentar