Bogdan Bogdanović spreman za trejd! Srbin opet iz "ličnih razloga" propustio meč, Trej Jang srušio Pistonse

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Ostalo je jako malo do "trejd dedlajna", tek dva dana zbog čega se i većina NBA klubova "upalila". Jedan Srbin bi mogao da bude i zvezda tog dana, a to je Bogdan Bogdanović koji će po svemu sudeći biti trejdovan od Hoksa, pošto je propustio i meč protiv Detroit Pistonsa u kom je Atlanta slavila sa 132:130.

Bogdanović je već propustio četvrti uzastopni meč u ekipi Atlante, što znači samo jedno, pitanje je trenutka kada će biti trejdovan iz ove ekipe. Morao je neko da ga odmeni, a čini se kao da je Atlanta i imala spreman potpuni arsenal za to.

Hoksi su imali čak sedam dvocifrenih igrača na ovoj utakmici, dok je Trej Jang postao heroj i pogodio je šut sa distance preko Bizlija za pobedu na veoma neugodnom gostujućem terenu u Detroitu.

Kada je reč o samom meču, Atalnta je imala prednost od devet poena na poluvremenu (73:64), međutim, isttopio je Detroit tu prednost tokom treće deonice. Uspeli su Pistonsi da dođu i do vođstva, pošto su poveli sa 126:124 pred sam kraj meča, kada se ušlo u potpuni egal.

Na kraju, hladnokrvan je bio Trej Jang koji je pogodio dvojku za pobedu svoje ekipe.

Upravo je Jang bio i najefikasniji na meču sa 34 poena, dok su dvocifreni u Hoksima bili još i Hanter sa 20, Denijels sa 19, Risašer sa 17, Krejči sa 13, te Nens i Okongvu sa po 12 poena. Kod Pistonsa je najbolji bio Kaningem sa 30 poena, 20 je dodao Haris, Bizli i Duren po 18, Tompson 13, a Stjuart je meč završio sa 10 datih koševa.

(Telegraf.rs)

Video: Bogdan Bogdanović o svom kampu i koliko je bilo zahtevno za organizaciju

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA