Sferopulos upozorava pred Asvel, pa otkrio kada se vraća Daum: "Moramo paziti..."
Trener košarkaša Crvene zvezde, Janis Sferopulos, komentarisao je narednog protivnika u 25. kolu Evrolige, ekipu Asvela.
Smatra da im sledi veoma težak protivnik, te da će morati da budu fokusirani.
- Imaju mnogo načina da napadaju, moramo paziti na to u odbrani. U napadu imaju više načina da napadaju i moramo se prilagođavati tome. Želim da navijači podržavaju tim svojim glasom svaki sekund utakmice - počeo je Sferopulos, a potom je upitan o povredi Majka Dauma, na šta je imao kratak odgovor:
- On je odsutan na duže vreme.
Podsetio je još jednom na atmosferu protiv Igokee i doček koji su imali.
- Juče sam rekao nakon utakmice, bilo mi je u glavi koliko je impresivna atmosfera bila od strane srpskih navijača. U punoj hali smo imali toplu dobrodošlicu. Još jednom im hvala na prelepoj atmosferi, osećali smo se kao kod kuće - zaključio je Sferopulos.
(Telegraf.rs)
Video: Izjava Petruševa posle derbija u Evroligi
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
lazar
Odrace vas kao makabi,pa posle sledi alba u Berlinu😏
Podelite komentar