
Bolesno! Navijači Dalasa “sahranili” Dončića, dok su nosili kovčeg poručili: "Vidite da nije toliko težak"
Trejd Luke Dončića je košarkaška tema broj jedan u svetu, ne samo u Americi. Šems Čaranija je najavio, a oba kluba potvrdila drugog dana februara i Slovenac će ubuduće nositi opremu Los Anđeles Lejkersa.
Bez ikakvog znanja i uz navodnu strepnju da bi narednog leta mogao da ode besplatno ga je njegov matični Dalas Maveriks "izdao" i u suprtnom pravcu uzeo jednog od najboljih centara današnjice Entonija Dejvisa.
Dok je svet šokiran potezom Mavsa, navijači tog kluba u neverici čitaju vesti. U danu kada njihov tim igra meč sa Klivlend Kavalirsima i bruka se u prvom poluvremenu, organizovan je protest u Teksasu.
Na morbidan način su se pristalice Dalasa oprostile od Luke Dončića i organizovali su njegovu imaginarnu sahranu! Da, dobro ste pročitali.
Znamo da su Amerikanci po tom pitanju jedinstveni, ali ovo je zaista prevršilo sve granice ukusa. Uz banere sa natpisima "najgori trejd u istoriji", "Luka mi te volimo" i ostale, videli smo i kovčeg sa ružom i grbom Dalasa.
Ispred njega su ljudi kukali, a jedan od onih koji je nosio sanduk je prokomentarisao.
- Vidite da nije toliko težak - rekao je aludirajući na kilažu koju he Dončić nabacio od momenta kada se povredio.
Čudno, blagim rečima, a nama ostaje da vidimo šta će ovaj trejd doneti u NBA ligi.
(Telegraf.rs)
Video: Nerealan pogodak Luke Dončića ostavio protivnika bez teksta
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Brk
Američki rrtardi! Nikada u istoriji nisu imali boljeg igrača i ovako mu vraća stoka nezahvalna!? Dok je bio tu gluteuse su mu lizali a vidi bedu sada? Odvratni su.Ako je kupio kuću u Dakasu odmah neka je proda da wa tim klosarima nema vise nikakve veze a kad bude igrao protiv njih samo turbo,do koske!
Podelite komentar
Zaza
Zeleo je on sam da ode ili on se ne pita dali zelis ili ne ??Ako su se klubovi tako dogovorili ,sta je covek kriv ,da ga neki ovde ,,bez mozga" vredjaju na ovakav nacin,kovcege ,natpise itd itd.On i Jokic su izmislili kosarku za skoro sve njihove ,,nabildane zvezde" i dokazace im to i u Lejkersima.
Podelite komentar
Toni
Sto bolesno.Normalno je u sportu
Podelite komentar