Zvezda izdala važno saopštenje za sve navijače, evo kako možete do karata za derbi
Drugi košarkaški derbi u sezoni biće odigran u ponedeljak od 19:00 u Beogradskoj areni u okviru 13. kola ABA lige, a domaćin će opet biti Crvena zvezda. Ulog može biti i prvo mesto.
Nakon poraza od Budućnosti u prošlom kolu, Partizan je dozvolio Podgoričanima, ali i crveno-belima da im se približe na samo pobedu minusa, što garantuje da će duel početkom naredne nedelje imati izuzetan značaj.
Za razliku od duela u Evroligi, gostujućih navijača sada neće biti, a kako bi se to ispoštovalo, Zvezda je objavila na koji način pristalice mogu doći do ulaznica.
- Posle pobede nad ekipom Makabija, za skor 9-8 u prvom delu ligaškog dela Evrolige, očekuje nas važna utakmica 13. kola regionalne lige u kojoj ćemo u ponedeljak, 23.12. ugostiti ekipu Partizana od 19 časova u Beogradskoj Areni.
Karte za predstojeću utakmicu regionalne lige protiv Partizana su u prodaji za vlasnike sezonskih ulaznica uz unos barkoda sezonske karte i matičnog broja. Svaki vlasnik sezonske karte ima mogućnost kupovine DVE dnevne ulaznice (naravno, sezonska karta važi za ovu utakmicu kao i za sve ostale utakmice kada je naš Klub domaćin).
Takođe, danas od 10 časova karte će se prodavati u zgradi SD Crvena zvezda - stoji u objavi Zvezde.
U prvom večitom derbiju Partizan je u Evroligi porazio večitog rivala 89:77.
(Telegraf.rs)
Video: "Ljudi nisu zadovoljni sa 9-8? Izvinite, ali ja to ne razumem": Sferopulos zagrmeo na konferenciji
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Lester
Delije, delije, ajmo svi u glas, Aleksandar Vučić jedan je od nas.
Podelite komentar