Nesvakidašnja situacija u ABA ligi: Srpski klub igrao sa šestoricom na terenu, a da to niko nije primetio

S. J.
S. J.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Košarkaši Borca iz Banjaluke savladali su posle produžetaka u gostima ekipu Zlatibora, u okviru drugog kola ABA 2 lige.

Nakon regularnih 40 minuta, rezultat je bio 81:81, a meč je obeležila jedna zaista nesvakidašnja situacija.

Naime, na nešto više od dva minuta do kraja prve deonice, Zlatibor je bio na terenu sa šest, umesto sa pet košarkaša.

Najčudnije od svega jeste, što su oni sa šestoricom odigrali po napad i odbranu, a uz to i poentirali, a da niko nije primetio.

Tek nakon gotovo minut igre, domaći su vratili jednog od košarkaša na klupu, svesni svoje greške.

Složićete se, jedna zaista nesvakidašnja scena, a kako je sve izgledalo, pogledajte ispod.