Imamo koš sezone! Abas zapalio mrežicu Zvezde šutem sa preko pola terena uz zvuk sirene

≫

Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Košarkaši Crvene zvezde i Dubaija igraju svoje prve mečeve nove sezone ABA lige i to na novoj destinaciji, a već odmah su nam pruženi izvanredni potezi, ovog puta u režiji Avudu Abasa.

Abas je na kraju prve četvrtine odradio nešto neverovatno, sa više od pola terena uspeo je da zapali mrežicu.

Ona je i minut nakon toga bila izvrnuta, a koš je zapalio atmosferu u hali, koja je u potpunosti ispunjena.

Zvezda je prvu četvrtinu izgubila rezultatom 28:16, a Dubai igra bajkovitu košarku, izgledaju neverovatno.