Grobari strepe, ovo brine Partizan: Tajrik Džons se povredio i tražio da izađe sa meča, pa se više nije vratio

S. L.
S. L.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Košarkaši Partizana su slavili protiv Tortone sa 96:94 na prijateljskom turniru koji se održava u Siciliji, gde je Brendon Dejvis doneo pobedu košem u poslednjim sekundama, da bi Italijani potom promašili i dva šuta za pobedu.

Međutim, rezultat pada i u totalno drugi plan s obzirom na to da je u pitanju samo prijateljska utakmica, ali i s obzirom na to da je Partizan u poslednjim minutima ostao bez svog Tajrika Džonsa.

Centar je bio jedan od najboljih igrača u svom timu, ali je na samo dva minuta do kraja četvrte deonice tražio da izađe iz igre. On je bio dobar u odbrani, potom je vidno otežano trčao u napad, a u jednom trenutku je tražio od sudije izmenu.

Dok je izlazio sa parketa, Tajrik se uhvatio za zadnju ložu.

Do kraja utakmice se nije vraćao na parket, te je pravo pitanje šta se dogodilo sa njim i koliko je teška njegova povreda.