Igokea samlela Krku u ABA ligi: Ekipa Vladimira Jovanovića ubacila 92 poena u dvorani "Leon Štukelj"

S. L.

Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Odlične rezultate prikazuje tim iz Laktaša

Košarkaši Igokee su u okviru 11. kola ABA lige slavili protiv Krke sa 92:80 u Sloveniji, čime su se bar nakratko izjednačili sa Crvenom zvezdom na čelu ovog takmičenjia sa skorom od devet pobeda i samo dva poraza.

Igokea ove sezone veoma dobro, a pokazali su to i trijumfom protiv Partizana u Beogradskoj areni, ali, nisu se samo tu zaustavili i pokazali su da ove sezone ciljaju visoka dela sa Vladimirom Jovanovićem na klupi, o čemu svedoče rezultati.

Krka je bila dosta dobra na početku, na poluvremenu su imali pet poena prednosti, ali, sjajna treća četvrtina je presudila za Igokeu, gde su napravili i sedam poena prednosti, te su to lako odbranili u poslednjih 10 minuta

Najefikasniji na ovom meču bio je Dragan Milosavljević sa 25 poena, dok je Edin Atić 16, kod Krke je najbolji bio Radovanović sa 14 datih poena.