![dejan davidovac dejan davidovac](https://xdn.tf.rs/2021/03/25/davdovac-670x447.jpg)
Posle Holinsa i Davidovac na pragu velikog transfera: Elitni evropski klubovi "čerupaju" Zvezdu
Ekipa Crvene zvezde mogla bi, kako stvari stoje, naredne sezone da nastupi u potpuno renoviranom sastavu jer se najveći evropski klubovi "otimaju" o igrače Dejana Radonjića.
Klub je već napustio "ol-raund" adut Ostin Holins, njega čeka unosan ugovor sa Makabijem, a sve su jače indicije da će put jednog od evropskih velikana i Dejan Davidovac. Za momka koji je ostavio dubok trag u klubu proteklih sezona zainteresovan je ruski gigant CSKA iz Moskve, saznaje Telegraf.
Dogovor dve strane je, saznajemo blizu, i po njemu bi popularni "Deda" od ovog angažmana mogao da zaradi 800.000 evra po sezoni!
Za Davidovca je otvoreno zainteresovan i Bajern, Trinkijeri izuzetno ceni kvalitete reprezentativca Srbije, no ponuda Moskovljana je takva da sve ostale stavlja u drugi plan.
Ako se ostvari prelazak u CSKA, bio bi to savršen nastavak karijere za odličnog krilnog igrača i jednog od miljenika navijača koji je svojim partijama dao ogroman doprinos svim Zvezdinim uspedima proteklih sezona i bio esencijalan u postavi šampiona ABA.
Postoje nagoveštaji da bi uskoro sa Malog Kalemegdana mogao da ose i Ognjen Kuzmić, koji bi karijeru mogao da nastavi u nekom od klubova ABA lige.
Video: Davidovac: Posle razgovora s Pešićem sam odlučio da dođem i igram za reprezentaciju
(Telegraf.rs)
Video: Asistencija, brutalna blokada pa trojka: Jokić kao NBA Terminator
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Gg
Da to smo mi, naše igrače cene po Evropi i rado odrešuju kesu za njih, a ne tamo kao Rumenoglu da dovodi milionska pojačanja iz NBA da bi sedeli na klupi....
Podelite komentar
Djudja86
Samo najboljeg igraca u istoriji zvezde niko nece . Cuvenog Branka Lazica 🤣🤣🤣🤣
Podelite komentar
suarez
Sad ce Covic da kaze zaradili na obestecenju , a sve slobodni igraci..
Podelite komentar