Pogledajte neverovatnu asistenciju Jokića za pobedu Denvera uz zvuk sirene
Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je još jednu neverovatnu partiju u NBA ligi i najzaslužniji je za to što je Denver dobio Los Anđeles Kliperse rezultatom 130:128, i to posle produžetka!
Jokić je meč završio sa 49 poena, 14 skokova i 10 asistencija, a ova pslednja za konačan tripl-dabl je bila i za pobedu Nagetsa.
Naime, na semaforu je bilo 128:127 za Kliperse, Jokić je imao loptu kao najraspoloženiji igrač, udvojen je na sedam sekundi do kraja, što mu je dalo priliku da dijagonalnim pasom nađe Godrona na suprotnoj strani. Ovaj nije oklevao i usledio je šut za pobedu koji je prošao kroz obruč.
(Telegraf.rs)
Video: Delije skandiraju Kebi posle 175. večitog derbija
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Febo
Najbolji Srpski kosarkas svih vremena(hejteri na aparatima)
Podelite komentar
Čiča
Na semaforu je bilo 127-127 batice :))
Podelite komentar