
"Nema blokade ABA lige, samo hoće pare": Čović objasnio pozadinu sukoba u regionalnom takmičenju
Predsednik KK Crvena zvezda Nebojša Čović poručio je da će se regionalna ABA liga nastaviti i da ne postoji nikakva blokada takmičenja.
Gostujući u emisiji "Dnevni red" na TV B92, prvi čovek crveno-belih je istakao da je "spinovanje" to da je on blokirao račun i "zaključao" regionalnu ligu.
Čović je takođe otkrio i koliko je Srbija unela novca u ligu na Jadranu.
- Nisam zaključao ništa što se tiče ABA lige, to je spin. Srbija je od 2015. uplatila ABA ligi 8 miliona evra, dok niko drugi nije uplatio - rekao je Čović.
- Nemamo definisanog direktora, a čak 15 meseci postavljamo pitanje zašto je blokiran račun ABA lige u Beogradu - dodao je Ćović.
Za predsednika Crvene zvezde ne postoji sumnja kada je u pitanju budućnost takmičenja.
- Nastaviće se ABA liga. Žele da predstave kao da ima blokade, ali nema blokade, samo hoće pare - poruka je predsednika crveno-belih.
(Telegraf.rs)
Video: Košarkaš Klipersa nokautirao Jokića, srpski as skočio na sudije pa dobio tehničku grešku
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
011 PS
Ko? Ko je blokirao račun u BG i zašto, ko to hoće pare? Kaži, jasno i glasno.
Podelite komentar
Nikola
Ti si unistio srb kosarku zarad svojih interesa i napravio laznu aba ligu
Podelite komentar
Bojan SD
Ivaj bi da rukovodi i Aba ligom kolko vidim? Svi klubovi treba da istupe pa neka onda on ucestvuje sa svoja 2 ! Na svu srecu pa ta liga i potpuno gubi smisao gde osvajac iste nece vise ici u EL pa se otuda ovaj i uznemirio jer ce plasman njegovog mutanta tamo biti i nemoguca misija dok ce se neko iste domoci kao finalista EK. Treba ga razumeti nije mu lako 😂
Podelite komentar