![Ostoja Mijailović, Predsednik KK Partizan Beograd Ostoja Mijailović, Predsednik KK Partizan Beograd](https://xdn.tf.rs/2019/09/24/ostoja-mijailovic-foto-nikola-tomic-7-670x447.jpg)
Dodik oduševljeno poslao poruku Ostoji Mijailoviću: Napravio si tim koji se ne plaši nikoga!
Generalni menadžer KK Igokea, Igor Dodik, čestitao je Partizanu na velikoj pobedi u derbiju protiv Crvene zvezde.
- Čestitke Partizanu na velikoj pobedi protiv večitog rivala. Ostoja, stvorio si od kluba koji je imao upitnu budućnost s ogromnim dugovima, respektabilni tim koji se ne plaši nikoga i koji itekako zna svoj pravac i cilj. Čestitam - poručio je Dodik, a predsednik Partizana Ostoja Mijailović brzo mu se javio.
Dragi Igore, hvala na lepim recima. Zadovoljstvo i cast je raditi za Partizan! ⚫️⚪️🇷🇸— Ostoja Mijailovic (@Ostoja1945) November 17, 2019
- Dragi Igore, hvala na lepim rečima. Zadovoljstvo je i čast raditi za Partizan.
Partizan je došao do pobede posle drame, a trener Andrea Trinkijeri bio je prilično kritičan nakon duela.
Video: Čović u poslednjem napadu Zvezde nagazio aut liniju i oduševio grobare
(Telegraf.rs)
Video: Srđan Blagojević dao zabrinjavajuć odgovor na pitanje da li će biti pojačanja u Partizanu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Dovla
Jedna pobeda i vec sampioni auuuu
Podelite komentar
Igokea
Hahahahahaha igokea direktor hahahahah
Podelite komentar
Grobar
Svaka cast Ostoja uz tebe smo
Podelite komentar