Teodosić potvrdio da se brzo vraća u Evropu: Ne mogu da se naviknem na NBA!
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Miloš Teodosić planira da se najkasnije po završetku NBA sezone vrati u Evropu!
To je otkrio u razgovoru za Glas Amerike, uz poruku da će Srbija učestvovati na Svestkom prvenstvu sledeće godine i da će on biti na raspolaganju selektoru Saši Đorđeviću.
U ovoj sezoni, Teo ima manju minutažu, iako je prevazišao povrede.
- Iskreno, malo mi teže ide da se naviknem... ali pokušavam. Inače, ja sam potpuno zdrav, i nemam nikakvih problema što se tiče povreda, tako da videćemo šta će biti u nastavku sezone.
Trener Dok Rivers je rekao kako ove sezone ima 10 startera. To je svakako otežavajuća okolnost i za tebe i za Bobana Marjanovića, jer konkurencija je ogromna na svim pozicijama?

- Jeste. Ja pre svega mislim da je Bobi imao sjajnih partija ove godine i mislim da zaslužuje da bude u toj nekoj rotaciji igrača i da treba sigurno, po mom mišljenju, da dobija više minuta. Mislim da će u nastavku sezone i on dobijati veće šanse. Opet, sezona je tek počela i videćemo šta će biti u nastavku.
- Mislim da sigurno neću ostati ovde, jer... došao sam, video sam kako to izgleda, i nekako... više uživam i lepše mi je da igram u Evropi. Tako da sigurno ću se vratiti u Evropu, da li u toku ove sezone ili na kraju, videćemo.
Teo je poručio da je sačuvao godinu duže za karijeru, ali ida će se odazvati timu za Svetsko prvenstvo.
- Dobro, pod uslovom da se kvalifikujemo, ali ja verujem da će momci koji budu (selektoru) Saletu (Đorđeviću) na raspolaganju, da će izboriti plasman na Svetsko prvenstvo.
VIDEO - Mijailović: Da imam para doveo bih Teodosića u Partizan
(Telegraf.rs)
Video: Isak Bonga pred utakmicu sa Realom: Zna se šta želimo - pobedu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Markoni
Vrći se nazad, nije to za tebe čoveče.
Podelite komentar
Nišlija
Dođi u Zvezdu zameni Čovića
Podelite komentar
mane
imao bi kvaliteta da si otisao ranije u godinama si i sad ne mozes izdrzati takav ritam.
Podelite komentar