
U Katar stigao i prvi rival Srbije na Svetskom prvenstvu: Brazil sleteo predvođen Nejmarom
Fudbalske reprezentacije Brazila i Srbije će svoju meč na Svetskom prvenstvu u Kataru igrati u četvrtak, 24. novembra, dok su izabranici iz "Selesaa" tek sada stigli u Dohu, nekoliko sati posle Orlova.
Delegacija Brazila je izašla iz aviona u sivo-belim odelima, gde je imala i ogroman broj navijača koji su ih dočekali, a svi su predvođeni pravom zvezdom reprezentacije i fudbalerom PSŽ-a, Nejmarom.
Srbi su nešto ranije stigli u Dohu, te će obe reprezentacije imati po pet dana da se pripreme za svoj duel.
- لحظة وصول بعثة المنتخب البرازيلي إلى الدوحة 🇶🇦🇧🇷 . pic.twitter.com/EuEWW4ixNk
— 👑🇧🇷 أسـيـاد الـعـالـم 🇧🇷👑 (@Brazil_F9) November 19, 2022
Žreb i sreća su hteli tako da ponovo spoje Brazil i Srbiju koji su bili u grupi i pre četiri godine, kada se Svetsko prvenstvo održavalo u Rusiji, gde je reprezentacije iz Južne Amerike tada slavila sa 2:0.
Video: Orlovi doputovali u Katar na Mundijal
(Telegraf.rs)
Video: Košarkaš Klipersa nokautirao Jokića, srpski as skočio na sudije pa dobio tehničku grešku
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ćupričanin
Dokotrljao se 😂
Podelite komentar