Luka Modrić se potukao u svlačionici Reala: Evo koga je Hrvat napao i zbog čega

M. M.
M. M.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Ako je verovati španskom mediju "Don Balon", hrvatski reprezentativac Luka Modrić potukao se u svlačionici Reala sa saigračem Antoniom Ridigerom!

Pomenuti portal je u ponedeljak objavio da je Modrić bio razočaran Ridigerovim ponašanjem, nakon što je ovaj hteo da se fizički obračuna sa sudijom posle meča sa Barselonom u finalu Kupa kralja.

Kako prenose njihovi izvori, Modrić mu je zamerio što je svojim postupkom „osramotio grb Reala“, naglašavajući da se klub ne ponaša tako – čak ni kad se oseća oštećenim.

Sukob je bio toliko ozbiljan da su ostali igrači i ljudi iz stručnog štaba morali da ih razdvajaju, a atmosfera u svlačionici bila je, prema izvorima bliskim klubu, „na ivici eksplozije“.

Inače, Ridiger je tokom meča toliko bio nezdadovoljan suđenjem da je u jednom trenutku, kad je izašao iz igre, gađao Rikarda de Burgosa Bengoečeu kesom leda.

(Telegraf.rs)

Video: Crna mačka izletela na teren na utakmici

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Pitam

    29. april 2025 | 11:53

    A jesu li Ridigeru bile vezane obe ruke?😀

  • Razuman covek

    29. april 2025 | 13:11

    Naravno da je ne zadovoljan suđenjem čim se ne sudi kako njima odgovara. Što se tiče ponašanja na meču minimum 5 utakmica suspenzije

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA