
Upoznajte junaka (18) pobede Partizana protiv Radničkog: "Ispunio sam svoj san"
On je junak pobede Partizana protiv Radničkog iz Kragujevca, a tek ima 18 godina, Mladi Ognjen Ugrešić je bio strelac lepog gola u trijumfu rezultatom 3:1 i tako se upisao u seniorskom fudbalu.
Nakon meča je u izjavi za medije rekao da mu se ispunio dečački san.
- Ispunio sam svoj san, naravno gol je zadovoljstvo, upisana su tri boda i zbog toga mi je još draže.
Familija i prijatelji su bili na tribinama.
- Naravno, bila je tu cela familija, i prijatelji i eto baš se potrefilo da su svi tu.
Za gol mu je asistirao Dušan Jovanović, sa njim i Vanjom dugo igra...
- Jeste, naravno da mnogo znači. Vanja i Dule su iza mene potrčali, ceo život smo igrali zajedno i eto neka draž. To što igramo zajedno nas bodri da bolje igramo.
Fokus je na kraju aktuelne sezone.
- Moramo da završimo do kraja i onda ćemo se fokusirati na evropske kvalifikacije i sledeću sezonu.
Gol je posvetio najbližima.
- Posvećujem porodici i prijateljima - rekao je Ugrešić.
(Telegraf.rs)
Video: Novi klinac Partizana je junak meča protiv Radničkog, sa 18 godina dao prvi gol u karijeri
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Bole
Ja sam zvezas ali neznaci da mrzim zvezdine protivike,to ne.. Mnogo mi je drago zbog ovo malog. Lep je interviju dao to nemoze svako. Ima za njegove godine zrelinu.
Podelite komentar