PSŽ i Milan gledaju Zvezdinog Mesija na "Čika Dači": Velikani dolaze u Kragujevac, meta je Maksimović!

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 6

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca i Crvene zvezde od 19 časova igraju utakmicu 32. kola Superlige Srbije, a na tribinama na "Čika Dači" će se naći skauti Pari Sen Žermena i Milana.

Naime, kako je preneo "Mozzartsport" velikani evropskog fudbala dolaze sa jednim ciljem u Srbiju. Oni žele da na delu vide Andriju Makimovića, koji je odličnim igrama u finišu sezone ponovo zapao za oko široj fudbalskoj javnosti.

Poznato je odavno da je PSŽ zainteresovan za usluge Zvezdinog vunderkinda, uklapa se u sistem kluba iz Pariza, dok ni cena ne predstavlja veliki problem "svecima".

Sa druge strane, Milan je po prvi put u priči, a u Kragujevac će doći Donato Lomonte. Podsetimo, "rosoneri" su pre četiri godine pazarili upravo na Marakani, kada su na "San Siro" odveli Marka Lazetića za 4,5 miliona evra.

(Telegraf.rs)

Video: Selektor Pešić otkrio kako se zaljubio i upoznao suprugu: "Bila je ozbiljna, 'vatao sam na Beograd"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Aleksandar

    23. april 2025 | 16:26

    Malo se preteruje sa pričama o Maksimoviću. Dečko je neosporno talentovan ali poređenje sa Mesijem je neumesno. To su dva različita sveta. Zvezda je toliko uporna da ga proda a pričaju o nekom uspehu u Evropi.

  • RSK

    23. april 2025 | 16:37

    Bar 50-60 miliona!

  • Zocky

    23. april 2025 | 18:34

    Da se razumemo, ja ne bi dao platu ni jednom fudbaleru više od 10 000 evra mesečno, i to najboljima, ostaloj boraniji, 1000, 2000, 3000, jer ništa njihov posao nije teži od posla prosečnog radnika, ali živimo u nakaradnom svetu i ljudi se frljaju milionima kao šakom pirinča. E zato kad mogu neki tamo Mamićevi panjevi da se prodaju za 20-30 miliona, zašto onda potcenjivati naše igrače, ili nebitno, npr Pol Pogba, plaćen možda i 100 miliona, ne znam više od mnogo cifara, pa gde je, šta igra on, ili Tonali 70, pa uopšte ne igra itd... Dakle, moramo jednom početi ceniti sebe pa onda će i drugi ceniti nas. Kako Vlahović ili Jović mogu otići iz Srbije za šaku para a onda za godinu dve vredeti ceo kofer...

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA