Pogledajte jedan od najbizarnijih golova u srpskom fudbalu: Neverovatno je šta su uradili golman i odbrana

D. U.
D. U.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Fudbaleri Železničara pobedili su u Bačkoj Palanci ekipu Tekstilca rezultatom 1:0 u meču drugog kola plej-auta Superlige Srbije, a jedini gol viđen je u drugom minutu meča.

Strelac je bio Marko Ćurić, koji je iskoristio katastrofalnu reakciju odbrane Tekstilca, kao i golmana Bojana Braća, koji je loše procenio let lopte, izašao je skroz do ivice kaznenog prostora, pa se uplašio da reaguje i izboksuje rukom loptu, da ne bi prešao liniju šesnaesterca i rizikovao crveni karton.

Čurić je to iskoristio, glavom je prebacio golmana Tekstilca, a zatim plasirao loptu u praznu mrežu.

Brać je i pored kiksa bio najbolji u svom timu i istakao sa sa nekoliko sjajnih odbrana u nastavku meča.

Ekipa iz Pančeva se nalazi na prvom mestu na tabeli plej-auta sa 41 bodom, dok je Tekstilac sedmi sa 34.

Fudbaleri Železničara će u narednom, trećem kolu plej-auta dočekati Radnički iz Niša, dok će Tekstilac gostovati IMT-u.

Standings provided by Sofascore

(Telegraf.rs)

Video: Odličan gol glavom Glišića za izjednačenje IMT-a protiv Radničkog iz Niša

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Aleksandar

    24. april 2025 | 19:10

    Taj golman jedino može negde da čuva bostan od ptica.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA