Srpski reprezentativac na meti francuskih velikana: Jedan je poseban u istoriji Crvene zvezde

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Odlične igre u dresu Anderlehta mogle bi Jan Karlu Simiću da obezbede prelazak u novi klub koliko ovog leta, ukoliko u Belgiji budu zadovoljni sa ponudom, odnosno ako budu želeli da ga puste.

Srpski reprezentativac nalazi se na meti Olimpik Marseja i Liona, koji već mesecima prate razvojni put mladog štopera, koji je u Briselu pronašao konstatnost i igra najbolji fudbal u karijeri, koja je tek na začetku.

Odlazak iz Milana i prelazak u Belgiju ispostavili su se kao ključni za napredak Jan Karla Simića, a pored pomenutih Liona i Marseja šansu vreba i turski Galatasaraj.

Podsetimo, turski tim u poslednje vreme izuzetno vrednuje kvalitete srpskih reprezentativaca, pošto se pre Simića na listi želja našao Strahinja Pavlović.

Potencijal mladog defanyivca mogao bi biti sjajna stvar za Orlove, koji polako mogu da grade neko novu poslednju liniju. Pored Jan Karla Simića i Strahinje Pavlovića, tu je već afirmisani Nikola Milenković, ali i nadolazeće nade Kosta Nedlejković i Ognjen Mimović.

(Telegraf.rs)

Video: Kanga dao još jedan gol

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA