
Maksimović "vruća roba" na tržištu: Zvezdin Mesi ima novog zainteresovanog kupca
Iskoristio je Andrija Maksimović priliku u Crvenoj zvezdi i za samo nekoliko meseci usepo da postane pimamljiv velikom broju evropskih klubova.
Zvezdin Mesi, kako ga nazivaju na Marakani, biće vruća tema letnjeg prelazng roka, a pored interesovanja PSŽ-a i klubova iz Engleske, sada je i Đenova bacila udicu.
Kako prenosi "Calcioline", tim sa "Luiđi Feraris" stadiona je spreman da plati za Maksimovća i preko 10 milion evra, a njegove igre prati odavno. Ipak, generalni direktor Zvezde - Zvezdan Terzić jasno je stavio do znanja da se ispod 15 miliona evropskih novčanica neće ići.
Perspektivni momak iz generacije 2007. i dalje ne zna svoju sudbinu, ali je svestan da će veliki broj evropskih timova pokušati da ga privoli na leto. Ukoliko ode u Đenovu, biće rame uz rame sa Darkom Lazovićem, Nenadom Tomovićem i Boškom Jankovićem, koji su nekada nosili boje italijanskog kluba.
(Telegraf.rs)
Video: "Nije bio lak šut, sr...a se dešavaju": Giedraitis o promašaju protiv Panatinaikosa
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Aleksandar
Od Mančester Sitija do Đenove. Menadžere ne zanima njegova karijera i napredovanje već novac i to odmah. Normalno u svim kobinacijama Terzić je neizbežan.
Podelite komentar
beware of organized gangstalking
proće kao onaj minatović šta neigra u americi uopšte
Podelite komentar
dg
Kad vidiš da su PSG i Genova u istoj priči znaš da tu nešto ne štima. Čiste menadžerske gluposti da ga negdje uvali za što bolje pare.
Podelite komentar