Hrvati napravili iznenađenje i srušili Francusku u Splitu! Danska rastužila Ronalda, Nemci bolji od Italije

S. J.
S. J.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Fudbalska reprezentacija Hrvatske savladala je ekipu Francuske sa 2:0, u okviru prvog meča četvrtfinala A divizije Lige nacija!

Meč je od samog starta bio vrlo zanimljiv, pošto smo već u osmom minutu videli penal za domaće. Ipak, Andrej Kramarić ipak nije uspeo da ga realizuje.

To je uspeo da ispravi Ante Budimir u 26. minutu, kada je pogodio na asistenciju Ivana Perišića, za delirijum na "Poljudu".

A onda, u samom finišu prvog dela igre, upravo asistent kod prvog gola, Perišić uspeo je udarcem iz prv da pogodi, i ispostavilo se, tako postavi konačan rezultat.

Danska - Portugal Foto: Tanjug/AP

Još jedno iznenađenje videli smo u Kopenhagenu, gde je Danska slavila protiv Portugala sa minimalnih 1:0.

Gol koji je rastužio Kristijana Ronalda, bio je delo Rasmusa Hojlunda, dok je prethodno i Eriksen promašio jedanaesterac.

Italija - Nemačka Foto: Tanjug/AP

Vrlo zanimljivo bilo je i u Milanu, gde je Nemačka posle velikog preokreta slavila protiv Italije sa 2:1.

Poveli su domaći preko Sandra Tonalija u devetom minutu, što je ujedno bio i jedini pogodak u prvih 45 minuta.

Tim Klajndinst je doneo izjednačenje u 49. minutu na dodavanje Kimiha, da bi u 76. minutu, Leon Gorecka doneo potpuni preokret i pobedu Nemcima.

Što se ostalih rezultata tiče, oni izgledaju ovako:

Holandija - Španija 2:2

Jermenija - Gruzija 0:3

Turska - Mađarska 3:1

Bugarska - Irska 1:2

Grčka - Škotska 0:1

Tzv. Kosovo - Island 2:1

Slovačka - Slovenija 0:0

Ukrajina - Belgija 3:1

(Telegraf.rs)

Video: Ovo je mnoge iznenadilo: Orlovi nisu prišli navijačima posle remija u Beču

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA